نمایش نوار ابزار

پیام تبریک امام جمعه زابل به امید آرامی

شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۶

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه زابل ، حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر کیخا امام جمعه زابل در پیامی موفقیت آمید آرامی کشتی گیر نوجوان استان را در مسابقات بین المللی جام یادگار امام (ره) تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

افتخار آفرینی و پیروزی پهلوان نوجوان سیستانی ، امید آرامی، در مسابقات بین المللی جام یادگار امام (ره) که نشان از جدیت در کار ،پشتکار و همت بلند ایشان دارد، دیگر بار موجب درخشش نام سیستان و بلوچستان ورجاوند بر فراز قله های ایستادگی ، استقامت و رادمردی شد.

کسب مدال و مقام قهرمانی توسط امید آرامی، آیه ای روشن است برای اثبات استعدادهای نهان و آشکار فرزندان این دیار ولایت مدار ،که اگر شرایط پرورش شان در زمینه های مختلف ،مهیا شود امید آرامی ها تکثیر می یابند و  زندگی هر کدام دیوانی خواهد شد سطر به سطر حماسه آفرینی.

با شکر به درگاه آفریدگار متعال ،که خالق و حافظ همیشه ی ما و فرزندانمان است ،این پیروزی غرور آفرین را به مردم عزیز ایران اسلامی، ساکنان گرانقدرسیستان و بلوچستان ،هموندانم در زابل باستانی، مربیان ،خانواده و خود ایشان تبریک عرض نموده و از خداوند مهربان برای یکایک جوانان کشورمان توفیق در خوشه چینی از دشت اخلاص و عمل را خواستارم.

 

علی اکبر کیخا

10/  تیر ماه / 1396

مطالب مشابه
دیدگاه ها