نمایش نوار ابزار

پی گیری مشکلات شورای اسلامـی و شهرداری شهرستان زابل

یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵

در پی مطالبه گری یکی از سایت های محلی منطقه با عنوان « سکوت همه درمقابل کم کاری شهرداری نشان از آن داردکه عملکرد مدیریت شهری قابل قبول و مردم و منتقدان اشتباه می کنند » امام جمعه معزز شهرستان زابل پیگیر این موضوع شد .

به گـزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان زابل ،در پی مطالبه گری یکی از سایت های محلی منطقه با عنوان « سکوت همه درمقابل کم کاری شهرداری نشان از آن داردکه عملکرد مدیریت شهری قابل قبول و مردم و منتقدان اشتباه می کنند »  سه جلسه متوالی با حضور حجت الاسلام والمسلمین کیخا ، امام جمعه معزز شهرستان ، اعضای شورا اسلامی و شهردار در محل دفتر امام جمعه و سالن جلسات شورای برگزار شد .

در این جلسات اعضای محترم شورای شهر و شهردار در حضور امام جمعه به بیان مشکلات و طرح های انجام گرفته شده و برخی دیگر از موضوعات و مسائل شهرستان پرداختند .

همچنین یک جلسه با حضور شهردار و سردبیر سایت محلی برگزار و طرفین به بحث و تبادل نظرات پرداختند و مصوب گردید که تا چند ماه آینده مقداری از این مشکلات و معضلات برطرف گـردد .

 

حجت الاسلام والمسلمین کیخا در خصوص این موضوع گفت : ما بارها اعلام کرده ایم که تریبون نماز جمعه یکی از مکان ها برای بیان مطالبات به حق مردم است و مسئولی که خادم مردم باشد ما همواره در کنار او هستیم و از مطالبات برحق این مردم چشم پوشی نخواهیم کرد .

مطالب مشابه
دیدگاه ها