نمایش نوار ابزار

یادواره شهدای اصناف و بازار شهرستان زابل

سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه زابل ، صبح امروز یادواره شهدای اصناف و بازار شهرستان زابل با حضور امام جمعه ، فرمانده ناحیه بسیج ، مسئولین شهرستان و جمعی از کسبه و بازاریان در سالن اتاق اصناف شهرستان زابل برگزار شد .

حجت الاسلام والمسلمین کیخا ضمن گرامی داشت  ایام الله دهه فجر در این مراسم اظهار داشت : ثمره قیام مردم حکومت الهی شد و در این سرزمین طاغوت و شیاطین اخراج و پرچم توحید برافراشته گردید .

وی افزود : امام راحل به وعده های الهی ایمان داشت و قیام کرد و این انقلاب راه خودش را با قدرت طی خواهد نمود و هیچ کس قدرت ایستادگی در برابر این انقلاب را نخواهد داشت .

امام جمعه زابل رمز اقتدار جمهوری اسلامی ایران را دینداری و ولی فقیه را محور این انقلاب معرفی کرد و گفت : ما با شعار نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی قیام کردیم و زیر سلطه ی هیچ کدام از ابر قدرت ها قرار نگرفتیم .

ایشان ادامه داد : برگزاری یادواره شهدا مرور تاریخ ارزش هاست و باید بدانیم که چه تکلیفی بر دوش ماست و همه باید به وظیفه خودشان عمل کنند .

یادواره شهدای اصناف و بازار شهرستان زابل یادواره شهدای اصناف و بازار شهرستان زابل یادواره شهدای اصناف و بازار شهرستان زابل یادواره شهدای اصناف و بازار شهرستان زابل یادواره شهدای اصناف و بازار شهرستان زابل یادواره شهدای اصناف و بازار شهرستان زابل

مطالب مشابه
دیدگاه ها